11 piłkarzy odchodzi z Arki

2011-06-30 źródło: ASInfo / arka.gdynia.pl
Piłka nożna
Bramkarz opuszcza Arkę Z dniem 30 czerwca wygasają umowy 11 piłkarzom Arki Gdynia. Władze pierwszoligowca nie zdecydowały się przedłużyć z nimi kontraktów, w związku z czym z Arki odejdą: Ante Rozić, Emil Noll, Marciano Bruma, Robert Bednarek, Erwin Skela, Miroslav Bożok, Denis Glavina, Tadas Labukas, Joseph Mawaye, Filip Burkhardt, Paweł Zawistowski. W najbliższych dniach wyjaśni się również przyszłość Rafała Siemaszki, który w minionym sezonie przebywał w Arce na zasadzie wypożyczenia z Orkana Rumia.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, w dalszym ciągu prowadzone są rozmowy z Krystianem Żołnierewiczem, który kilka dni temu odniósł kontuzję wykluczającą go z gry na kilka miesięcy. Trwają również konsultacje, mające na celu ustalić aktualny stan prawny kontraktu zawartego z Michałem Szromnikiem. Jeśli okaże się, że dotychczasowa umowa z tym piłkarzem ulega wygaszeniu, klub podejmie wszelkie kroki, aby podpisać z nim nowy kontrakt. Ponadto Arka podpisała nową umowę z Mateuszem Szwochem, obrońcą, który w ubiegłym sezonie grał w zespole Młodej Ekstraklasy.

Kończą się także umowy niektórym członkom sztabów szkoleniowego oraz medycznego, ale klub czyni starania, aby ich skład osobowy pozostał w niezmienionym kształcie.

(ASInfo / arka.gdynia.pl)

Z ostatniej chwili

Znani sportowcy

Ostatnie filmy

Zobacz wszystkie filmy arrow

Galeria multimediów

Zobacz wszystkie fotogalerie arrow

Gorące newsy

1. Celtic na kolanach
W pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów Legia Warszawa rozgromiła Celtic Glasgow 4:1. Dwie bramki dla mistrzów Polski strzelił Miroslav Radović, po jednej Michał Żyro i Jakub Kosecki. Jedyną bramkę dla gości zdobył Callum McGregor. Zespół z ul. Łazienkowskiej mógł wyżej wygrać, ale dwa rzutu karne zmarnował Ivica Vrdoljak Rewanż odbędzie się 6 sierpnia o 20:45 w Edynburgu.czytaj całość
2. Jankowski ratuje Wisłę
3. Legia wreszcie wygrywa
4. Maki niszczą Koronę
5. Lech i Ruch grają ...
6. Legia gra dalej
7. Krychowiak piłkarzem Sevilli
8. Udany początek Górnika
9. Powrót Vojo